Jdi na obsah Jdi na menu
 

David Katuscak

Ahoj všichni 
Tak jako poslední člen kapely se vám taky představím, trvalo to dlouho, protože na to moc nejsem  něco o sobě psát. Bylo to trochu z donucení, ale zase, ať o mě něco víte. 
Pokud na mě budete volat Davide nezlobte se, když se neotočím, na tohle jméno už vlastně ani neslyším  . Už dlouhá léta jsem pro všechny Kachna a tak jsem si na to zvyk.Je to přezdívka z dob mladých let, kdy jsem jako tramp pojídal jen všechny pokrmy co obsahovaly něco z kachny a taky mám navíc kachní žaludek  .Tak teď něco z té hudebničiny. Hrál jsem jako začínající klávesák v kapele Huberta 2001. Pak to byla kapela Hospodská banda - country, folk a převzaté věci.
Pak vznikla kapela Romadur, která byla složená z části z Hospodské bandy. To bylo tak dva roky a věnoval jsem se něčemu jinému a hrál jen příležitostně a to kytaru a basu.Pak přišla kapela NA3SI a mé přetočení basy na tu správnou stranu tak jak se má správně hrát a v této kapele hraji doposud.Také od června 2017 hraji v rockové kapele Rebel 67. A protože toho mám stále málo  spolupracoval jsem v kapele s Karolínou Přibylovou.No a na inzerát jsem si začal s Monsterou a víc vám už neřeknu    přijďte se na nás podívat.