Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tak to jsem celý já Lukáš Flégl bubeník

     Takže už od malinka,jsem tíhnul k muzice a je prazvláštní, že k té tvrdší. Můžou za to bratranci moji matky, kteří mě v útlém dětství pouštěli skupiny: TORR, VITACIT, CITRON a TŘI SESTRY. Tady mě zejména píseň Letní den velice ovlivnila po zbytek života.
Za bicí jsem poprvé usedl v pěti letech na svatbě jednoho z nich a bubnoval jsem jak o život, až jsem usnul...bylo mi 5 let.
Se školní docházkou přišla "Liduška" a kytarové začátky, kdy mě pan učitel tak seřval při druhé hodině,že jsem tam přestal chodit úplně. Nicméně teorii a klavír díky své sestře jsem se stihl naučit. Až přišel pan učitel Fleisig a vrazil na má velká ústa nátrubek a nástroj baryton..tam jsem chodil tři roky celkem úspěšně, ale bicí jsou bicí..
Zvláštní je že díky tomu dokážu zatroubit na cokoliv :-)
Život pomalu plynul, zjistil jsem k čemu se používají holky a s muzikou přestal, leč nezanevřel jsem na muziku. 
Ve 24 letech jsem si splnil sen a koupil si své první bicí, aniž bych cokoliv uměl, podal jsem si inzerát a potkal Krobu, Jaroslav Krobot a založil kapelu  Monstera. Na inzerát přišel fantastický muzikant Spiky a od té doby se motám tak nějak kolem.
Prošel jsem pouze Monsterou, také projektem Martina Králíka ze Štětí a Vitacit revivalem Podbořany...ale nic mě nedrželo jako Monstera..
 

     Přecházím do současnosti, kdy mi Kroba jen tak mimochodem napsal "Zdar bejku,boucháš ještě?" a já že ANO.. a poznal fenomenálního Vládíka - Vláďa Císař díky inzerátu a kamarádce nyní manažerce v jedné osobě Vlaďce Šálové (Vládíkovo tety) a už se hraje. Na stejný inzerát se ozval basák David Katuscak skvělý muzikant a člověk...no a po měsíci už byla první zábava ve ...Vetlé.....splnil jsem si sen za což klukům Děkuji!!!

     MONSTERU považuji za svou, název jsem vymyslel já, Monstera deliciosa je pokojová jedovatá rostlina,tehdy jsem si myslel, že moje štěně sežralo list a na veterině utratil majlant..Název se chytil a drží do dnes.
     

     První hit Ruleta jsem si brnkal na švagrovo klávesy...i pozval jsem Spikiho na svíčkovou, aby to přehrál na kytaru..na pozdější zkoušce již Spiky broukal refrén jak ho známe dnes.

Rozchody patří do života,řeklo se a myslelo, i spoustu špatného,ale s věkem hlavy vychladly a já věřím, že směr pro který jsme se rozhodli je ten pravý a nepustím se svého snu...
 

     O mě:
obyčejný Lukáš, věk 34, zaláskovaný do paní Bubeníkové a snad si vychovávám dva nástupce nebo spoluhráče v podobě synů..nástroj parádní Sonor a Zildijan..bubenický vzor Aquiles Preistler a všichni kdo umí víc než já-tzn.všichni..pořád se učím...alkohol ano, cigárka ano, děvčata ANO..sem tam něco zabim a uvařim, rád píšu a skládám hlavně texty...životní motto "Všeliké kvaltování, pro hovado dobré jest" J.A.Komenský