Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vláďa Císař

     Moje hudební cesta začala už v dětství. Můj děda vlastnil hudební agenturu Country Aréna a pořád jsem byl na různých koncertech a vystoupení kapel a tím se mi hudba asi dostala do hlavy :-) . V sedmi letech, jsem začal chodit do ´´Lidušky,, v Praze, k učiteli p. Vladimíru Jelínkovi, který mě nenutil jen povinné melodie, ale to co jsem chtěl hrát já a to mě bavilo. Pak jsme se přestěhovali,a já začal chodit do LŠU v Roudnici nad Labem, kde mě bylo po roce učení, paní učitelkou .... sděleno, že nemám talent. Tak jsem v LŠU skončil. Využil jsem možnosti různých koncertů a festivalů co děda pořádal a učil se od profesionálních muzikantů, formou vyptávaní a vyzvídání. Někteří se mě i plně ujali. Díky dědovi a skvělým muzikantům jsem se jako dítě dostal i na pódium, a trochu se otrkával. Po setkání s Tomášem Černým jsme založili skupinu Tomgrass band kde jsem hrál čtyři roky. Měl jsem možnost v tuto dobu doprovázet známé osobnosti jako je Petr Rychlý, Honza Vyčítal, Hanka Horecká a další. A pak jsem šel svojí vlastní cestou a dostal jsem nabídku 
od George „Bíbra“ Šimaka do skupiny Crazy band, později Diesel band, kde jsem hrál sice krátce, přesto však získal mnoho zkušeností o hudebním žánru Rock and Roll. Dodnes se řídím mottem George Šimaka „ I TICHO HRAJE“.
V současnosti hraji na lodi Maria a Czech Boad, kde do hraní zapojuji  i svého dědu, a stále doprovázím další umělce, (Viktora Sodomu, Josefa Šídu (Revival Smokie), Hanku Lounovou a Jiřího Rölla.).

          Po celou dobu hry na klávesy obdivuji hru na kytaru a proto jsem jako samouk začal s tímto nástrojem trochu koketovat doma. Začalo to akustickou kytarou a rychle to přešlo na sólovou kytaru. Moje úsilí velice podpořil Tomáš Valášek, který mě do teď učí .

     Ke skupině MONSTERA jsem se dostal přes svojí tetu Vlaďku Šalovou která urputně sdílela inzerát Lukaše Flégla , který mě přilákal. Jsem rád že v kapele panuje opravdu kamarádský duch a jsem v této kapele šťastný. Kluci děkuji !!!!!! 

 

Rád bych poděkoval lidem kolem sebe, kteří se mě také věnovali a posunuli mě do muzikanských vod :Zdeňek Vlč (klávesák Aleše Brichty), Jindřich Vrbenský (skupina Taxmeni), Pavel Kaiser (skupina Netto, Taxmeni),